Kocaeli Bina Gideri Açma | İzmit Kaçak Su Tespit

kocaeli-tikali-gider-acma-yontemleri-nelerdir

Kocaeli Bina Gideri Açma | İzmit Kaçak Su Tespiti

En büyük problemlerden birisi de binaların kaçak su tespiti yaptırılması veya bina tıkalı boru gideri açma çalışmalarıdır. Bu çalışmalar mevcut ev ve bina sakinlerinin günlük evlerini aktif şekilde kullanmasını kısıtlamakta ve bundan dolayı problemler yaşanmaktadır. 

Bu problemlerin önüne geçmek için ise sitemizde yer alan hizmetlerimizi kullanarak hızlı şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca bizlere hızlı şekilde erişim sağlayabilmeniz için sitemizde yer alan telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir, hızlı şekilde servislerimiz ile görüşerek problemleri çözebilir, çözüme hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Bina Gideri Açma | İzmit Tıkalı Gider Açma

Tıkalı gider açma hizmetlerimiz ile birlikte öncelikli olarak izmit ve sonrasında kocaelinin pek çok noktasına aktif olarak hizmet sağlamakta ve faaliyet göstermekteyiz.

Günden güne büyüyen kaçak su tespitleri alanında sağladığımız faydalar ve sunduğumuz servis ağımız ile birlikte siz değerli müşterilerimiz için hergün farklı alternatifler geliştirmekteyiz.

Alternatiflerimizi değerlendirmek ve hızlı şekilde hizmetlerimizden yararlanmak için sitemizde yer alan telefon numaramızdan bizlerle iletişime geçeiblir, dilerseniz Google harita kaydımızı inceleyebilirsiniz.

kocaeli-bina-gideri-acma

Bina Gideri Nasıl Açılır? Tıkalı Gider Açma

Her binanın zemin katında bulunan ortak ana hat borusu, atık suyun tesisat aracılığıyla kanalizasyona gönderilebilmesi için gereklidir. Pis suyun kanalizasyona ulaşması için borunun eğimli olması, üst katlardan dökülen sular binanın zemin katından geçmektedir. Üst katlarda tuvalet, mutfak, banyo gideri kullanıldığında suyun gitmediği görülürse, acil bir şekilde ana hat giderine müdahale edilmesi gerekir.

Bilinçsiz bir şekilde boruya atılan tuvalet kağıdı, sert cisimler, suda çözülmeyen atıklar boruların tıkanmasına sebep olmaktadır. Borularda tıkanıklığını önlemek için atılan cisimlere dikkat edilmesi gerekir.

Binanın ortak gideri olan boru, atıkların ve pis suyun birikip taşmaya sebebiyet verdiği zamanlarda bütün katlarda suyun gitmesine engel olur. Borunun tıkanma nedenleri arasında kağıt peçete,bez parçası, plastik cisimler ve yemek atıkları örnek gösterilebilir. Üst katların yanlış kullanımından dolayı oluşan gider tıkanıklığı çözümü daha zor hale gelmeden hemen giderilmelidir. Bu tarz sorunlarda kimyasal ilaç kullanımı ilk akla gelen yöntemdir. Fakat unutulmamalıdır bina gideri tıkanıklığı açma için kullanılan bu kimyasallar geçici çözümlerdir. Kalıcı çözüm için makineli gider tıkanıklığı açan firmalardan destek alınması gerekir.

Tıkalı Borular Nasıl Açılır?

 Boru içerisine robotlu makine gönderilir ve cihazın ucundaki döner başlıklar tıkanıklığın açılmasını sağlar.
 Tıkanıklık açıldıktan sonra bilgisayarlı sisteme sahip olan kamera gönderilerek tıkanıklığın neden olduğu atıklar tespit edilir.
 Boru görüntülendikten sonra ek olarak tesisat koruyucu ve tıkanıklık giderici kimyasal dökülür.
 Tıkanıklık açma işlemi tamamlandıktan sonra bol bol su dökülerek test edilir.

Bina ana hat, ortak gideri görüntüleyen firmamız, robotla pimaş boru tıkanıklığı açan robotlu ustalardan oluşmaktadır. Böylelikle boru tıkanıklığı açılmış olur ve biriken atıklar kamerayla yeri belirlenir.

 Eski zamanlarda ana hat gideri tıkanıklığını açmak için tesisatçıların kullandıkları yöntemlerin başında kırma ve dökme işlemini uygulardı. Fakat günümüzde kırarak gider tıkanıklığı açma işlemi gereksizdir. Teknolojinin gelişmesi artık sıradan tıkanıklık problemlerini basit bir hale getirmiştir.

Bina tesisatlarında oluşan tıkanıklıklar için günün 7/24 saati iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve oluşan tıkanıklıkları ortalama 45 dk. içerisinde açtırabilirsiniz.

tıkalı ana gider borusu açma, binanın kanalizasyonu tıkandı, tıkalı bina gideri nasıl açılır, apartman gideri tıkanıklığı, bina ana gideri tıkalı

Kocaeli Bina Gideri Açma | İzmit Kaçak Su Tespiti Diğer Hizmetlerimiz